צילום פורטרט

רבים מאיתנו מחפשים צלם פורטרטים לצילום פורטרט מקצועי לעסק, וכאן הידע שלי והאהבה לאנשים נכנסים לתמונה (תרתי משמע, אבל מבטיחה לא להידחף לכם לפריים, אחרת, מי יצלם?) 
בצילום פורטרט עסקי אני משלבת סטים של מערכי תאורה מקצועיים בסטודיו, כך שיחמיאו ויתאימו לתווי הפנים שלכם, אך לא פחות גם לשידור שלכם ושל העסק שלכם. אני מאמינה כי הצדדים בנפש שלנו באים לידי ביטוי בלכידה של הצילום, ועבורי זה הרבה מעבר לביצוע של קליק. 

אז איך זה עובד בעצם אתם שואלים? קודם כל, ברור שזה מעמד מרגש, לא רק עבורכם, אלא גם עבורי. כל צילום וכל מפגש עם אדם מעורר בי התרגשות מחודשת. אז בואו נתרגש יחד, ונוריד את הפורמאליות. הדבר הכי חשוב בשבילי הוא שתרגישו נוח, שתרגישו בבית ופשוט תהיו אתם. זה הזמן להראות לעולם כמה שאתם מדהימים. בצילום פורטרט מקצועי אני עובדת עם מאפרת מקצועית שתפקידה להכין אותכם להיות גורג'ס, ומשם אנחנו ממשיכים לסשן צילום של כחצי שעה של פאן. יש מוזיקה טובה, קפה, אנחנו מדברים אפילו תוך כדי הצילומים, על החיים, על המשפחה, על העסק שלכם, על כל מה שמצחיק וכל מה שמרגש. אני בונקר, אז תרגישו חופשי לשוחח על הכל.
צילום פורטרטים מתאים לכל מי שרוצה לרענן את תמונת הפורטרט העסקי בסושיאל, בלינקדאין, לאתר האינטרנט, ולבעלי התעוזה שבכם – צילומים שהם רק עבורכם, רק כי בא לכם להנציח את מי שאתם היום דרך הצילומים, ולקחת לכם פסק זמן ולתת לעצמכם מתנה (וגם, להתגאות ולנקר עיניים לחברים ומשפחה). בשונה מצילומי תדמית לעסק, סשן צילום הפורטרט הוא קצר יותר וממוקד יותר, ומטרתו להתמקד בתמונת דיוקן מייצגת שלכם לעסק. 

כמו כן, צילום פורטרט מתאים גם לשחקנים, דוגמנים ואומנים, במטרה להראות את היכולות הוורסטיליות דרך הדיוקן. 

רוצים גם?

השאירו פרטים, ואני מייד חוזרת: