צילום מוצרים

צילום מוצרים מייצג את החלק הטכני והפדנטי שלי, ומשלב גילויים מגניבים של שבירת קרני אור על מוצרים כדי להראות טקסטורה מושלמת, השתקפויות, הברקות, ובקיצור, המטרה בצילום מוצרים היא להראות את המוצרים שלכם באופן הכי אטרקטיבי לקהילת שלכם וכמובן להגדיל מכירות דרך נראות מושלמת של מה שאתם עמלים בשבילו כל כך. למוצר יש תחושה, יש לו צבע, ויש לו עומק, תפקידי הוא להראות את כל אלו דרך התמונות. אני מצלמת מוצרים לאתרי אינטרנט, חנויות אונליין ולקטלוגים, לאמזון, עבודות יד ייחודיות ותכשיטים. צילום המוצרים מתבצע בסטודיו בתל אביב או בחיפה.

צילום המוצרים יכול להתבצע בשני אספקטים שונים, האחד הינו צילומי מוצר הנקראים 'פקשוט', כאשר המוצר מצטלם על רקע לבן אחיד, בכמה זוויות, ועובר עיבוד דיגיטלי מקצועי בפוטושופ על ידי. צילום זה מתבצע עם ציוד סטודיו מקצועי הכולל תאורה ואביזרים נוספים לצורך הצילומים. צילומים אלו הם צילומים איכותיים מאוד וההעמדה המדויקת של המוצרים אל מול התאורה, יחד עם העריכה הדקדקנית בפוטושופ, הופכים לחלון הראווה של העסק כאשר התמונות מיועדות להעביר ללקוחות שלכם את המוצר כפי שהוא במציאות, כאילו הוא אצלם ביד, וגורם להחלטת קנייה מהירה ואמינה יותר.

האופן הנוסף הינו צילומי מוצר אווירתיים, בהם אנו בונים יחד קונספט וצילומים אלו יכללו סטיילינג, אביזרים נוספים בסט, רקעים בצבעים שונים ומערכי תאורה שונים מסט לסט לרוב. צילומים אלו מתאימים מאוד למדיה החברתית, לשידור האווירה והצבעוניות של העסק והמוצרים שלכם, ומטרתם להעביר רגש ונגישות. 

רוצים גם?

השאירו פרטים, ואני מייד חוזרת: