סדנת צילום משפחתית יוצאת לדרך

בתקופה מאתגרת זו, אני מזמינה אותכם לסדנת צילום משפחתית מופלאה שתקפיץ לכם את היצירתיות, ותיתן תעסוקה מגניבה מלאה בהשראות , התנסות ולמידת טכניקות צילום חדשות עבור הילדים שלכם.

חודש שלם של אתגרי צילום יומיים, בהם הילדים יתנסו לעומק בצילומי פורטרט במשפחה, אור וצל, צילום בשחור לבן, קומפוזיציה וטכניקות בצילום, יצירת רקעים מטושטשים ומעניינים, הבעה רגשית ופיתוח תפיסה צילומית.

אני מאמינה כי צילום הוא כלי עוצמתי של יצירה, כלי שמסוגל לתת לילדים ומבוגרים יכולת הבעה רגשית אינטליגנטית ולפתח תקשורת בינאישית עמוקה.

יתרה מזאת, צילום, כמו כל כלי אומנותי, מסוגל גם לתת את היכולת להתנתק מהמצב שבחוץ ולהתרכז אך ורק ביצירה והתנסות של דברים חדשים (וגם, לשמח קצת לבבות ולשלוח תמונות למשפחה והקרובים שלא נמצאים יחד אתכם בבית).

ועכשיו לפרטים העסיסיים באמת

צילום מוצרים ואווירה קרמיקה סטודיו דווקא

מה אנחנו הולכים לעשות יחד בסדנת הצילום שלנו בחודש הקרוב

המטרה של הסדנה המשפחתית היא שילדיכם יצלמו, אבל יהיו אתגרים בהם תצטרכו גם אתם לעשות קצת פוזות למצלמה לגוזלים שלכם, לכן שיתוף הפעולה שלכם יהיו מהותי ויניב תוצרים מגוונים.
מחיר סדנת הצילום המשפחתית היא 60 ₪ בלבד לכלל משק הבית ולכל החודש (כלומר, המחיר אינו תלוי בכמות הילדים בבית).

אנחנו מתחילים בתאריך: 05.04.2020
ומסיימים את הסדנה בתאריך: 30.04.2020

ארבעה שבועות בהן ניפגש כל יום, מיום א' עד יום ה', כולל משימות צילום לסופי השבוע (למעט ימי חג פסח בהם יינתנו משימות צילום בערב החג). 

*התשלום באתר הינו מאובטח, ניתן לשלם בכרטיס אשראי או בביט

מי אני?

נעים מאוד, אני מיקה.

צלמת מקצועית לעסקים במגוון תחומים, מתמחה בצילומי דיוקן, תדמית, אופנה, מוצרים ועוד, ומנהלת ומדריכה בלימודי צילום במרכז לצילום אומנותי – בית ספר לצילום.

צילום מהווה עבורי דרך חיים והשקפת עולם של ממש, בעזרתו אני מתבוננת על העולם במבט צילומי ואומנותי. אני מאמינה כי בעזרת הצילום ניתן ליצור בעולם הפרטי שלנו זיכרונות שבנויים על קווים של יופי ואסתטיקה, להביע את עצמנו באופן יצירתי וייחודי רק לנו, עם היכולת ליצור אינסוף אפשרויות באמצעות המצלמה, שהיא, רק כלי שמביע אותנו. 

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ? דברו איתי: